Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji charytatywnych

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz otrzymać szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłacicie jednak ani złotówki.Choć st

Czytaj więcej...

Jak pracuję

admin 05.06.2018

Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym to zagadnienia, przy jakich wielu managerów robi niezliczone błędy. Traktowanie z lekceważeniem pracowników czy pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to tylko część przewinień, które spotkać można w firmowych relacjach.


Jeżeli relacje w firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami mogłyby być dużo lepsze, to z chęcią spróbuję w tym pomóc. W swojej pracy w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na podejściu w całościowym wymiarze, zajmując się wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na daną firmę, zapoznać się z jej planami, i dostosować do tego wszelkie działania.


Z pewnością bardzo w pracy pomaga mi doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Udało mi się skończyć studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalności psychologia pracy i organizacja. Gdy zdobyłam wymarzony dyplom systematycznie rozszerzałam swoją wiedzę, zapisując się na dodatkowe kursy z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego czy też mediacji i negocjacji.


Przez zdobyte doświadczenie mam możliwość pełnej realizacji przy wykonywaniu zleceń dla swoich klientów. Dotychczas miałam okazję współpracować z prywatnymi firmami i korporacjami, oraz z urzędami różnego szczebla i organizacjami pozarządowymi. Wspieram podmioty, którym proponuję pełną obsługę w każdym obszarze powiązanym z HR, czyli w procesach rekrutacji oraz rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Mogę się również zajmować pracami wdrożeniowymi dotyczącymi mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania zasobami ludzkimi, a także treningami i rozwojem zawodowym. Bardzo lubię się dzielić swoimi umiejętnościami, na przykład za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz wielu artykułów w prasie branżowej.


Każde moje zlecenie to na początku ochrona informacji o wszelkich sprawach, zaufanie moich klientów mają dla mnie bardzo duże znaczenie. Mogę się między innymi zająć wykonaniem audytów kompetencyjnych, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  a także ulepszam procesy HR. Chętnie także realizuję warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: