Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji charytatywnych

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz otrzymać szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłacicie jednak ani złotówki.Choć st

Czytaj więcej...

Kursy magisterskie – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

admin 05.06.2018

Nasz zespół prowadzi kursy i programy standaryzacyjne dla maturzystów przeprowadzających się do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Dają szansę one na zgodną z przepisami rekrutację do docelowej zawodowej placówki edukacyjnej. W ostatnim roku realizowaliśmy m.in. niżej opisane kursy: 

Formalna definicja programów nr K99/UK:

Szkolenia wyposażenia wnętrz zapewniają wszystkim zainteresowanym uczestnikom podstawową wiedzę na temat wyposażenia i dekoracji wnętrz domowych. Podczas eksplorowania zasad projektowania, potrzeb osobistych lub potrzeb klienta oraz stylu i podejmowania decyzji uczniowie mogą również badać następujące tematy: kolor, faktura, style i aranżacje mebli, oświetlenie, zabiegi okienne, wykładziny podłogowe i ścienne oraz ulepszenia / modyfikacje domu. Programy wyposażenia domu mogą również obejmować styl architektoniczny i projekt oraz szersze spojrzenie na problemy mieszkaniowe lub bieżące problemy mieszkaniowe. Home Furnishings Programy produkcji umożliwiają starszym dzieciom planowanie, wybór i konstruowanie tapicerki, pokrowców, zasłon i innych zabiegów okiennych oraz innych akcesoriów domowych. Niektóre Warsztaty mogą podkreślać wyłącznie tapicerkę. Treści merytoryczne zazwyczaj obejmują właściwe korzystanie ze sprzętu, zasady dekorowania wnętrz i umiejętności związane z zatrudnieniem.

Definicja kursów nr A84/UK:

Na kursach EKG Technology uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania czynności elektrokardiograficznych oraz poznają układ sercowo-naczyniowy (w tym jego funkcje, choroby i rytmy); Maszyny EKG; oraz stosowanie leków i ich skutków. Programy te zazwyczaj obejmują również ogólne tematy opieki zdrowotnej, takie jak podstawowa anatomia i fizjologia, opieka nad pacjentem, pierwsza pomoc i CPR, identyfikacja i użycie sprzętu medycznego oraz terminologia medyczna.

Definicja programów nr N72/USA:

Programy ochrony społeczności skutecznie zapewniają mlodszym nastolatkom informacji dotyczących personelu i agencji, których to dotyczy, w zakresie ochrony domu, miasta, państwa i narodu. Tematy obejmują zazwyczaj obronę cywilną; bezpieczeństwo wewnętrzne; katastrofa, terroryzm i gotowość na wypadek sytuacji wyjątkowej; zapobieganie przestępczości; kontrola zanieczyszczeń; zapobieganie pożarom i kontrola; systemy i zasady prawne i społeczne; i zdrowie publiczne.

Definicja kursów nr G72/USA:

Publiczne, opiekuńcze i rządowe niezależne Warsztaty, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z publiczną, ochronną i rządową służbą. Niezależne Seminaria mogą być okazją dla studentów do poszerzenia profesjonalnych umiejętności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr N87/USA:

Niezależne od naprawy Kursy, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają uczniom zapoznanie się z tematami związanymi z naprawą. Niezależne studia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia podstawowych kompetencji specjalistycznej w danej specjalizacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Charakterystyka programów nr J91/UK:

Seminaria Health Care Sciences-Aide oferują uczniom możliwość pomocy instruktorom w przygotowywaniu, organizowaniu lub dostarczaniu programów kursów. Uczniowie mogą zapewnić pomoc szkoleniową lub instruktażową innym mlodszym nastolatkom.Tagi: