Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji charytatywnych

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz otrzymać szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłacicie jednak ani złotówki.Choć st

Czytaj więcej...

Przedsiębiorcy wspierają wolontariat

admin 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects serdecznie namawiamy do zgłaszania się w projekcie „Biznes dla sektora non profit”. W ramach prowadzonego cyklicznie projektu pracownicy firm mogą wylosować bezpłatne treningi biznesowe – jako upominek w zamian za świadczoną dobroczynność. Na razie treningi przeprowadzono dla dziesięciu spółek – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca losowana będzie jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Nagrodzony pracodawca będzie miał możliwość wybrać lokalizację warsztatu, najepszą dla siebie datę, a co najważniejsze - temat warsztatu. Wybierać można z różnorodnej tematyki: od psychologii biznesu, przez zarządzanie w biznesie albo szkolenia dla sprzedawców, po marketing i reklamę.

Dotąd z proponowanego wsparcia skorzystali: Stowarzyszenie Społeczeństwa Wiedzy, Polska Giełda Pracy Sp. Z o.o, Szkoła Języków Obcych DIALOG Majorczyk, Erechemla-Durda Spółka Jawna, Gmina Krokowa.

Nagrodzone akcje: Dogonić świat, Cykl szkoleń - Komputery w pracy, Profesjonalny pracownik biurowy - kompleksowy program szkoleń osób po 45 roku życia, Bądź kowalem swego losu. Wsparcie osób bezrobotnych powyżej 45 roku życia, Wykorzystanie potencjału kobiet 45+ dla rozwoju oferty edukacyjnej w Nowym Mieście Lubawskim

Spotkania edukacyjne dla beneficjentów w naszym programie prowadzimy w ośrodkach szkoleniowych, które zaoferowały bezpłatne goszczenie wolontariuszy. Biały Bór w Karłowicach i Stary Dom w OławieOpolu.

Naszym partnerem w promocji wolontariatu firm jest agencja eduacyjna College Przywództwa z Katowic. Są oni fachowcami w tematyce gier biznesowych, wydarzeń integracyjnych i niektórych szkoleń rozwoju osobistego. W konsorcjum oferujemy Państwu wymienione tutaj narzędzia:

- Licencjonowane gry strategiczne z tematyki kierowania projektami, myślenia strategicznego, finansów menedżerskich, zarządzania czasem, LEAN manufacturing a także negocjacji

- Realizowane w plenerze lub budynku wyjazdy integracyjny o zdecydowanie edukacyjnym zabarwieniu – fabuły wspierające kompetencje z zakresu pracy w zespole, komunikacji interpersonalnej, motywowania pracowników czy inne tzw. miękkie i interpersonalne.

- Warsztaty biznesowe z takich dziedzin jak: komunikacja międzykulturowa, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, zarządzanie zespołem, motywowanie, radzenie sobie ze stresem, oraz tematyka sprzedażowa

Jako partner tej agencji możemy zaproponować rabat na wszystkie opisane tutaj narzędzia – 25% po powołaniu się na nas. Dodatkowo dla każdego z klientów przeprowadzimy na życzenie program doradczo coachingowi pomagający uczestnikom zastosować wnioski w codziennej racy.


Tagi: