Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji charytatywnych

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz otrzymać szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłacicie jednak ani złotówki.Choć st

Czytaj więcej...

Seminaria dla nastolatków – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

admin 05.06.2018

Nasza kadra przygotowuje seminaria i programy egzaminacyjne dla dzieci migrujących wraz z rodzinami do Stanów Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii. Dają szansę one na szybką relokację do tamtejszej szkoły. W ostatnim roku organizowaliśmy m.in. poniższe warsztaty: 

Formalna definicja kursów nr N13/USA:

obejmujące tematy zarówno z trygonometrii i analizy matematyki, te Seminaria przygotowują uczniów do ostatecznej pracy w rachunku różniczkowym. Tematy zazwyczaj uwzgledniają w programie badanie prawidłowych funkcji trygonometrycznych i kołowych, odwracania i wykresów; tożsamości i równania trygonometryczne; rozwiązania trójkątów prostych i ukośnych; Liczby zespolone; tabele numeryczne; funkcje wielomianowe, logarytmiczne, wykładnicze i racjonalne oraz ich wykresy; wektory; teoria mnogości; Algebra Boole'a i logika symboliczna; Indukcja matematyczna; algebra macierzy; sekwencje i serie; oraz ograniczenia i ciągłość.

Charakterystyka programów nr H26/UK:

Kursy z muzyką ogólną uwzgledniają w programie treści, które nie są zróżnicowane i mogą odnosić się do szeregu kolejnych ocen (np. "" W trzeciej klasie, uczniowie powinni wiedzieć i umieć ... ""). Seminaria te zawierają treści, które mogą mieć zastosowanie do stanów lub miejscowości, które nie stosują standardów zawartości na poziomie klasy. [Kursy te zapewniają szeroką zawartość, która nie jest zorganizowana w sposób opisany w innym miejscu (np. Muzyka, edukacja wczesnoszkolna poprzez klasę 8). "

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr B57/USA:

Kursy Biologia-Workplace Experience zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinie związanej z biologią. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Kursy te mogą obejmować również zajęcia w klasie, uwzgledniają w programiece dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Definicja programów nr P61/USA:

Kursy języka obcego (przedszkola) angażują uczniów w zajęcia odpowiednie dla rozwoju, aby zdobyć umiejętności językowe (słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie) niezbędne do komunikowania się w obcym języku. Treści merytoryczne zazwyczaj zawierają pewne wprowadzenie do innych kultur. Konkretna treść zależy od standardów stanowych dla przedszkola.

Formalna definicja programów nr J12/UK:

Seminaria Science (klasa 7) opierają się na poprzednich latach badań naukowych i zazwyczaj zawierają przedmioty z kilku dziedzin nauki, w tym nauk o Ziemi, nauk fizycznych i nauk przyrodniczych lub środowiskowych, i mogą organizować materiały wokół jednostek tematycznych. Konkretna zawartość zależy od standardów stanowych dla klasy 7.

Definicja kursów nr C54/USA:

Szkolenia na gitarze zapewniają uczestnikom wprowadzenie i udoskonalenie podstaw muzyki i technik gry na gitarze, takich jak brzdąkanie i akordy, a następnie oferują instrukcje w bardziej zaawansowanych technikach. Formalne i nieformalne występy są zwykle uwzględniane.

Opis programów nr E11/UK:

Warsztaty czytania (klasa 6) opierają się na wcześniejszej wiedzy i umiejętnościach czytania oraz mogą podkreślać użycie języka dla różnych efektów, w różnych kontekstach i dla różnych celów. Konkretna treść zależy od standardów państwowych dla klasy 6.Tagi: